Ansatte

Klikk på navn eller bilde for detaljert profilside.

Bjørn Garberg
Bjørn Garberg
bjorn.garberg@lr.no
Mobil: 976 98 071
Bygningsteknisk planlegger 
Magne Hårstad
Magne Hårstad
magne.harstad@lr.no
Mobil: 909 10 158
Rådgiver korn, grovfor og hydroteknikk 
Siri Langmo
Siri Langmo
siri.langmo@lr.no
Mobil: 913 89 813
Rådgiver økonomi (Permisjon) 
Siv Nilsen Gilde
Siv Nilsen Gilde
siv.nilsen@lr.no
Mobil: 900 42 251
Rådgiver jord- og plantekultur (Permisjon til 31.05.2015) 
Ragnhild Borchsenius
Ragnhild Borchsenius
ragnhild.borchsenius@lr.no
Mobil: 900 90 787
Rådgiver jord- og plantekultur, kulturlandskap (Permisjon til 31.05.2015)  
Aage Krokstad
Aage Krokstad
aage.krokstad@lr.no
Mobil: 411 01 236
Rådgiver jord- og plantekultur, kulturlandskap, grovfôr. 
Atle Haugnes
Atle Haugnes
atle.haugnes@lr.no
Mobil: 905 52 238
Maskinteknisk rådgiver 
Knut Erik Ree
Knut Erik Ree
knut.erik.ree@lr.no
Mobil: 951 38 287
Bygningsteknisk planlegger 
Bente Sørdal
Bente Sørdal
bente.sordal@lr.no
Mobil: 917 35 187
Daglig leder 
Atle Horn
Atle Horn
atle.horn@lr.no
Mobil: 932 61 910
Rådgiver jord- og plantekultur og kulturlandskap 
Ole Edvard Silderen
Ole Edvard Silderen
Ole.Edvard.Silderen@lr.no
Mobil: 901 40 098
Rådgiver jord- og plantekultur, kulturlandskap 
Anders O Eggen
Anders O Eggen
anders.eggen@lr.no
Mobil: 906 03 562
Rådgiver økologisk, funksjonstesting 
Olaug Bach
Olaug Bach
olaug.bach@lr.no
Mobil: 908 39 595
Rådgiver grønnsaker, bær, potet  
Jan-Eivind Kvam-Andersen
Jan-Eivind Kvam-Andersen
jan-eivind.kvam-andersen@lr.no
Mobil: 936 28 669
Rådgiver jord- og plantekultur, plantehelse.  
Marte Yseth
Marte Yseth
marte.yseth@lfr.no
Mobil: 912 43 367
Rådgiver, jord- og plantekultur 
Grete Kjellås
Grete Kjellås
grete.kjellas@lr.no
Mobil: 951 33 247
Assistent 
Kirsti Myran
Kirsti Myran
kirsti.myran@lr.no
Mobil: 481 36 891
Rådgiver økonomi og driftsplanlegging 
Asgaut Løwø
Asgaut Løwø
asgaut.lowo@lr.no
Mobil: 906 23 438
Rådgiver 
Håvar Endre Hanger
Håvar Endre Hanger
havar.hanger@lr.no
Mobil: 958 07 387
Rådgiver